Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
