Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Links
lt: Nuorodos

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Text
lt: Tekstas
