Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Links
lv: Saites

en: Image
lv: Attēls

en: Text
lv: Teksts

en: Properties
lv: Īpašības
