Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
