Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст
