Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Image
nl: Afbeelding

en: Text
nl: Tekst

en: Property
nl: Eigenschap

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
