Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Links
pl: Odnośniki

en: Image
pl: Obraz

en: Text
pl: Tekst

en: Property
pl: Właściwość

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Properties
pl: Właściwości

en: Paragraphs
pl: Akapity
