Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Links
ps: تړوني

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: Properties
ps: ځانتياوې
