Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Links
ro: Legături

en: Image
ro: Imagine

en: Property
ro: Proprietate

en: Properties
ro: Proprietăți
