Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Links
ru: Ссылки

en: Image
ru: Изображение

en: Text
ru: Текст

en: Property
ru: Свойство

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Properties
ru: Свойства

en: Paragraphs
ru: Параграфы
