Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Links
sk: Odkazy

en: Image
sk: Obrázok

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Properties
sk: Vlastnosti
