Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Links
sv: Länkar

en: Image
sv: Bild

en: Property
sv: Attribut

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
