Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Image
ta: படம்

en: Text
ta: உரை

en: Property
ta: பண்பு

en: Properties
ta: பண்புகள்
