Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Links
te: లంకెలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం
