Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Image
tr: Resim

en: Text
tr: Metin

en: Property
tr: Özellik

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Properties
tr: Özellikler
