Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Paragraph
ug: پاراگراف
