Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Links
vi: Các liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Text
vi: Văn bản

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Properties
vi: Thuộc tính
