Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha10) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Block
eo: Bloko

en: Header
eo: Kaplinio

en: Add field
eo: Aldonu kampon
