Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha10) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ
