Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha11) - en to gl translation catalogue (53 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Action
gl: Acción

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Medium
gl: Medio

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.
gl: As instruccións a amosar ao usuario debaixo deste campo no formulario de edición.

en: Keyword
gl: Chave

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Needs review
gl: Precisa revisión

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.
