Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha11) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
