Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha11) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Message
sr: Порука

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем
