Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha12) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Action
af: Aksie

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: View
af: Wys

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Add field
af: Voeg veld by
