Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha12) - en to cs translation catalogue (49 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Action
cs: Akce

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Links
cs: Odkazy

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: View
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Header
cs: Hlavička

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Medium
cs: Střední

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: author
cs: autor

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah
