Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha12) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Links
ka: ბმულები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Desc
ka: აღწერა

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Add field
ka: ველის დამატება

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
