Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha12) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Medium
mn: Дундаж
