Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha12) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: Text
si: වගන්ති
