Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha12) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Action
sl: Akcija

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Published
sl: Objavljeno

en: Medium
sl: Srednja

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
