Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha13) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: View
sq: Shfaq

en: Block
sq: Bllokuar

en: Header
sq: Titulli

en: Add field
sq: Shto fushë

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
