Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha13) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: View
ta: நோக்குக

en: Block
ta: கட்டம்
