Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha14) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Block
bs: Blok
