Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha16) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: View
km: មើល

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Medium
km: មធ្យម

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។
