Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha17) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
