Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha18) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: View
az: Görünüş

en: Layout
az: Şablon

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Header
az: Başlıq

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Medium
az: Orta

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Keyword
az: Açar söz

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Status message
az: Status mesajı
