Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha18) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: View
hy: Դիտել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
