Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha18) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.
