Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha19) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: View
ps: ليد

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Medium
ps: منځنى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Add field
ps: ډګر زیاتول

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
