Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha19) - en to ro translation catalogue (48 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Priority
ro: Prioritate

en: Action
ro: Acțiune

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Image
ro: Imagine

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: View
ro: Afișează

en: Notes
ro: Note

en: Layout
ro: Prezentare

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Header
ro: Cap

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Medium
ro: Mediu

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: author
ro: autor

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Find and manage content.
ro: Găsire și administrare conținut

en: Asc
ro: Ascendent

en: Find and manage content
ro: Găsire și administrare conținut
