Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha20) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Antraštė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: author
lt: autorius

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Webform
lt: Web forma

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.
