Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha23) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
