Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha23) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Required
sq: Kërkohet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Medium
sq: Mesatar

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
