Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha23) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Last updated
ta: இறுதியாக இற்றைப்படுத்தப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Required
ta: தேவை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி
