Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha26) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Path is required.
bo: སྦྲེལ་ལམ་དགོས་འདུག

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
