Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha27) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Priority
he: עדיפות

en: Action
he: פעולה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Required
he: נדרש

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Notes
he: הערות

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Field name
he: שם שדה

en: Medium
he: בינוני

en: Desc
he: יורד

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Generate content
he: יצירת תכנים

en: Values
he: ערכים

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Asc
he: סדר עולה
