Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha28) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Priority
bg: Приоритет

en: Action
bg: Действие

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Required
bg: Задължително

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Notes
bg: Бележки

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Medium
bg: Среда

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
