Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha28) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Required
ne: आवश्यक

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Medium
ne: माध्यम

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: « First
ne: « पहिलो
