Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha29) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: author
gu: લેખક

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
