Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha32) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Priority
sv: Prioritet

en: Action
sv: Åtgärd

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Message type
sv: Meddelandetyp

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Medium
sv: Mellan

en: Desc
sv: Fallande

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Word count
sv: Antal ord

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: author
sv: författare

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Values
sv: Värden

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Find and manage content.
sv: Hitta och hantera innehåll.

en: Asc
sv: Stigande

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar

en: Editorial
sv: Redaktionell

en: Find and manage content
sv: Hitta och hantera innehåll
