Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha34) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Action
fi: Toiminto

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Required
fi: Pakollinen

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Word count
fi: Sanojen määrä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: author
fi: kirjoittaja

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Generate content
fi: Luo sisältöä

en: Values
fi: Arvot

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Path is required.
fi: Polku on pakollinen.

en: Error message
fi: Virheviesti

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Find and manage content.
fi: Etsi ja ylläpidä sisältöä.
