Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: Audio
bg: Музика

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Add field
bg: Добави поле

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
